امروز: ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
به وب سایت رسمی سید احمد موسوی مرادی خوش آمدید / برای اسپانسرینگ و تبلیغات همین حالا تماس بگیرید
200-125dumps 100-105dumps 210-260dumps 300-115dumps 200-105dumps 300-101dumps 200-310dumps 210-060dumps 200-355dumps 640-911dumps 300-075dumps 300-208dumps 300-070dumps 300-360dumps 642-998dumps QV_DEVELOPER_01dumps 400-101dumps 210-451dumps 700-501dumps 400-051dumps 117-201exam
اخبار برگزیده

شهردار مرند تاکید کرد : من برای خدمت به مردم شهرم مرند عهد کرده ام.

مانداگارانا : سید رضا هاشمی شهردار مرند اظهار داشت : اگر در شهر اتفاقی افتاده و مردم احساس می‌کنند خدماتی در شهر ارائه می‌شود و نسبتا راضی هستند بدون شک به دلیل مجاهدت ‌های خالصانه تمامی پرسنل زحمت کش شهرداری مرند است .

 

hashemiبه گزارش مانداگارانا ، سید رضا هاشمی شهردار مرند در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت : مدیران ما در شهرداری باید بیشتر کار کنند و کمتر برخوردار باشند. اگر توقع دارم مدیر بنده روزی ۱۰ ساعت کار کند خودم روزی ۲۴ ساعت کار می‌کنم .

هاشمی در ادامه افزود : ما نمی توانیم به عملکرد خود نمره بدهیم و این کار را باید مردم انجام دهند چرا که رضایتمندی آنها مهم است ، قضاوت و ارزیابی درست زمانی میسر است که مرند دوران خدمت مرا با مرند قبل از آن مقایسه کنید که در این صورت در مقایسه مرند سال ۹۰ با مرند سال ۹۳ حتما کلمه تحول را به کار خواهید برد.

شهردار مرند تاکید کرد : پروژه های عمرانی سرمایه گذاری از جمله خدماتی است که موجب تسهیل کار شهردار آینده مرند خواهد بود چرا که اینها به عنوان ذخایر ارزی راه را هموار کرده است و شهردار آینده می تواند از آن در خدمت خویش استفاده کند.

سید رضا هاشمی تصریح کرد : اینکه مرند بعد از کلانشهر تبریز دومین شهر از لحاظ اقدمات و پروژه های عمران شهری و سرمایه گذاری است باعث شده تا خیلی از مخالفین توسعه شهر مرند با شایعه پردازی مانع اقدامات شهرداری در توسعه شهر شوند و نگذارند پروژه سرمایه گذاری در شهر اتفاق بیافتد در حالی که هر پروژه سرمایه گذاری که جذب شده است برای شهر ما یک افتخار است و ما باید به آن ببالیم.

وی تاکید کرد : همواره بازار شایعات به نفع افراد خاصی است که مخالف پیشرفت و توسعه شهر مرند هستند و اقدمات شهرداری را بر نمی تابند .

شهردار مرند در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دور جدیدی از مبارزه با فساد را آغاز کرده‌ایم و امروز همه کسانی‌که چه در گذشته وحال که از موقعیت های خود استفاده نموده بودند، باید پاسخگوی افکار عمومی باشند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ وقت از مبارزه با فساد و تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری خسته نشده و نمی‌شود، افزود: شهرداری مرند امروز یک برند شده است، شهر آیت الله کوه کمری ها، میرزا علی اکبر مرندی ها،شهید عبدالهی ها، شهر علم و ادب و فرهنگ، نه یک شهر ترشیده که آقایان تحفه‌ای روی آن گذاشته و به چنین روزی انداخته بودند!

شهردار مرند با تاکید براینکه پیرو صادق ولایت است، تصریح کرد: اگر سیاسی‌کاری می‌کردم ظرف این سه سال گذشته با این حجم از فشارهایی که بر ما وارد شد، خسته شده و مبارزه را رها می‌کردم مانند خیلی از افراد که این کار را کردند اما اگر جانم را هم از دست بدهم و بالاتر از آن حتی آبرویم را هم در معرض خطر قرار گیرد از خط ولایت منحرف نشده و در راستای تحقق منویات رهبری تلاش خواهم کرد.

شهردار مرند با بیان اینکه در مقابل بسیاری از مفسدین ،شایعه سازان و حامیان آنها ایستاده است، گفت: اگر رسانه‌ها هم نبودند، در این مبارزه مرا فلج کرده بودند.

شهردار مرند با صراحت اعلام کرد : من شهادت می دهم که در این ۴ سال دوره مسئولیت خود به مرند و مردم مرند هیچ خیانتی نکرده ام و همیشه با صداقت عمل کرده ام. من می توانستم در سمت های دیگری فعالیت و رفاه بیشتری داشته باشم اما این کار را نکردم چون عهده کرده ام مرند را نگین آذربایجان کنم و و در راستای توسعه شهر مرند لحظه ای عقب نشینی نخواهم کرد.

هاشمی با بیان اینکه مسوولیت رسانه ها ، بخصوص پایگاه های خبری در مقابل شایعات بسیار مهم است ، تاکید کرد : گرچه اطلاع رسانی دقیق ،صحیح و به موقع هدف اصلی رسانه است اما یکی از مهمترین مسئولیت های رسانه ها مبارزه با شایع سازی است و این وظیفه خطیری است که بر عهده رسانه های بخصوص پایگاه های خبری که به صورت آنلاین اقدام به انتشار اخبار می کنند می باشد و ما ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران انتظار داریم چشمان بیدار جامعه با دقت با شایعه سازی ها مبارزه نماید .

وی در خاتمه در خصوص خبر کاندیدا شدنش در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : برای دوره آینده نمایندگی مجلس کاندیدا نیستم و در شهرداری به ‌دنبال انجام قول‌هایی که به مردم دادم، هستم.

عکس
آمار بازدیدکنندگان
  • دیروز: 0
  • امروز:
  • هفته: 0
  • ماه:
  • کل: 37716